میانگین تولید یخ ساز های آندرانیک در سال چند دستگاه می باشد؟

با توجه به محدودیت ها و نیاز به تجهیزات خاص در تولید یخ ساز ، آندرانیک با میانگین تولید 700 دستگاه یخ ساز در سال یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع ظرفیت یخ ساز در ایران به شمار می آید.

بدنه دستگاه های یخ ساز از چه جنسی می باشند ؟

استفاده از ورق های استیل مات نگیر در یخ ساز ها که باعث عمر زیاد و کفیت بالای محصول در انواع یخ ساز می گردد.

از چه پمپی در دستگاه های یخ ساز استفاده می شود؟

استفاده از پمپ آب الکتروژن در دستگاه های یخ ساز

سیستم رسوب گیر یخ ساز چگونه عمل می کند؟

مجهز به سیستم رسوب گیر یخ ساز : وجود سیستم رسوب گیر در یخ ساز باعث عمر طولانی یخ ساز و عدم نیاز به سرویس در بازه زمانی کوتاه می گردد. در صورتی که در مدل های بدون رسوب گیر یخ ساز این زمان بسیار کوتاه می باشد.
دستگاه های یخ ساز آندرانیک دارای پمپ دوم و یا به اصطلاح پمپ تخلیه می باشند، هنگامی که یخ ساز به مرحله دیفراست و یا پایان سیک یخ اندازی می رسد، آب داخل وان یخ ساز تخلیه می شود، و آب جدید در یخ ساز جایگزین می شود. این عمل با عث می شود آب در یخ ساز ساکن نمانده و رسوبات در دستگاه یخ ساز ته نشین نشود.
تابلو برق های یخ ساز صنایع برودتی آندرانیک در دو نوع مکانیکی و برد الکترونیکی ارائه می شود، و انتخاب هر یک از این دو نوع با بررسی محل نصب و کاربری و سایر شرایط محل برای دستگاه یخ ساز تعیین می شود.
تمامی دستگاه های یخ ساز آندرانیک شامل سیر برقی و شیر انبساط بوده و از لوله مویی در یخ ساز استفاده نمی شود.

ابعاد حبه یخ چه اندازه می باشد؟

ابعاد حبه یخ دستگاه های یخ ساز برابر با 3*3*2.5 سانتی متر می باشد

برق مورد نیاز یخ ساز داراری چه مشخصاتی است ؟

برق مورد نیاز جهت دستگاه یخ ساز 220 ولت 50 هرتز تک فاز می باشد.

ویژگی منحصر بفرد دستگاه های یخ ساز 400 و 500 کیلو چه چیزی می باشد؟

در دستگاه های با ظرفیت 400 و 500 کیلو، دو سیستم کاملا مجزا در یک بدنه تعبیه می گردد که هر کدام به طور مستقل عمل می نمایند. قابل ذکر است استفاده مجزا از هر سیستم و یا همزمان نیز میسر می باشد.

ظرفیت دستگاه های یخ ساز آندرانیک در چه شرایطی محاسبه می شود؟

ظرفیتهای فوق الذکر برای دستگاه های یخ ساز در شرایط استاندارد محیطی محاسبه گردیده است. (حداکثر دمای محیط 25 درجه سانتی گراد و حداکثر دمای آب ورودی 15 درجه سانتی گراد برای یخ ساز) چنانچه شرایط استاندارد تغییر کند از میزان ظرفیت واقعی دستگاه های یخ ساز کاسته خواهد شد.

جنس بدنه دستگاه های آب سرد کن آندرانیک چیست؟

در دستگاه های آب سرد کن تحت فشار آندرانیک منبع ساخته شده از ورق استنلیس استیل با ضخامت 5/1 میلی متر بوده که توسط عایق پلی یورتان با دانسیته 40 پوشش داده می شود

علت پوشش خاص دیتگاه های آب سرد کن آندرانیک چیست ؟

.این امر سبب جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی در آب سرد کن گشته و فشارآب خروجی از شیر برابر با فشار آب شهر ورودی به دستگاه آب سرد کن خواهد بود.همچنین ورود جانوران موذی به داخل منبع آب سرد کن غیر ممکن خواهد بود.

در آب سردکن آندرانیک از چه کمپروسورهایی استفاده می شود؟

در آب سرد کن تحت فشار آندرانیک از کمپروسور های کولترون تایلندی استفاده می شود. استفاده از این موتور ها در آب سرد کن ، منجر به عمر بالا و اتلاف انرژی کمتر نسبت به انواع مشابه آب سرد کن می شود.

ترموستات آب سرد کن آندرانیک از چه جنسی است ؟

تر موستات های دستگاه های آب سرد کن از نوع دانفوس دانماک می باشد.

در حدود چند دستگاه آب سرد کن آندرانیک در سال تولید می شود؟

دستگاه های آب سرد کن آندرانیک به دلیل کیفیت ، عمربالا و ارائه خدمات سرویس دهی به دستگاه های آب سرد کن سالانه بیش از 1000 تا 1500 دستگاه تولید و به صورت مستقیم و یا با نماینده های خود به فروش می رسد.