برای اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی شماره های 7973 146 09120848 137 0912 با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده آدرس کارخانه و دفتر مرکزی بر روی صفحه تماس با ما کلیک کنید.

آبسردکن استیل مخزن دار آندرانیک

مخزن داخلی 6 برابر بزرگ تر نسبت به نمونه های مشابه

آبسردکن استیل مخزن دار آندارنیک مناسب برای محیط هایی است که امکان لوله کشی در مجاورت آبسردکن وجود نداشته و یا با توجه به موقعیت جغرافیایی برخی از شهرها از آب لوله کشی به دلیل داشتن املاح و رسوب بالا به عنوان آب شرب استفاده نمی شود. در نمونه های پلاستیکی آب سرد کن های مخزن دار، حجم آب سرد معمولا بین 1 تا 3 لیتر است، در صورتی که آبسردکن استیل مخزن دار آندارنیک دارای مخزن داخلی 18 لیتری است و با اتصال این مخزن به تانکر بالای آن حجم بالایی از آب را می تواند در کوتاه ترین زمان سرد و در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

ترموستات قابل تنظیم دانفوس

قدرت کمپرسور و کندانسور این دستگاه 1/4 اسب بخار است. کلیه لوله کشی های این دستگاه با استفاده از لوله های مسی انجام شده و مجهز به فن 10 وات الکتروژن است. استفاده از ترموستات قابل تنظیم مارک دانفوس در این دستگاه کارایی آن را نسبت به نمونه های مشابه بیش از بیش بالا می برد.

با کیفیت ترین ورق استیل نگیر 0.7 میلیمتر

صفحه رویه، بدنه و منبع داخلی 18 لیتری آبسردکن از با کیفیت ترین ورق استیل نگیر 0.7 میلیمتر ساخته شده است و استفاده از تکنیک جوش قرقره ای برای ساخت مخزن آبسردکن پایداری آن را بیش از بیش بالا می برد. در نهایت استفاده از پایه های قابل تنظیم در آبسردکن استیل مخزن دار آندارنیک آن را به ایده آل ترین دستگاه آبسردکن در نوع خود تبدیل می کند.

 

مشتریانی که به آندرانیک اعتماد دارند