تجهیز مواکب اربعین با یخساز های آندرانیک

با لطف الهی و همت والای انسانهای شریف و عاشق اهل بیت آئین راهپیمایی اربعین به یکی از بزرگترین رویدادهای مردمی جهان تبدیل شده است و هر ساله عاشقان زیادی از گوشه گوشه جهان با عشقی وصف ناشدنی خود را به این رویداد بزرگ می رسانند و با حضور پر شور خود در این تجلی گاه نور و عشق، ارادت خود را به حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) اعلام می دارند.

صنایع برودتی آندرانیک این افتخار را دارد که در جهت ایجاد هرچه بیشتر تسهیلات رفاهی برای زائرین اهل بیت با مواکب متعدد همکاری داشته و با تجهیز آنها به دستگاه های یخساز در این ثواب الهی سهیم باشد.

در همین راستا شرایط ویژه برای ارئه محصولات برودتی صنعتی برای مواکب زائرین اهل بیت فراهم آورده و جهت ایجاد آسایش مواکب نیز در ایام محرم با حضور مستقیم خود در مسیر راهپیمایی و کمک به مواکب جهت رفع ایرادات احتمالی دستگاه های یخساز، آسودگی و ضمانت کارکرد صحیح دستگاه ها را برای موکب داران محترم فراهم کرده ایم.

تعدادی از مواکب معظم که صنایع برودتی اندرانیک افتخار همکاری با آنها را داشته است به شرح ذیل میباشد:

سپاه پاسداران، موکب انصار المهدی، موکب بطل ام البنین، موکب باب الحوائج، موکب بنی فاطمه، موکب العتبه الحسینیه، موکب عقیله بنی هاشم، موکب ابا صالح المهدی، موکب امام حسن مجتبی (ع)، موکب ابنا الحسین (ع)، موکب حسینیه بیت الرقیه، موکب انصار الحسین، ستاد مرکزی اربعین و …

کسی که به قصد زیارت امام حسین (علیه السلام) از منزلش خارج شود اگر پیاده باشد، خداوند بابت هر قدمی که برای زیارت  اباعبدالله بر می ‌دارد، یک حسنه می نویسد و یک سیئه از او محو می ‌کند. وقتی که به حرم می ‌رسد، خداوند او را جزء صالحین برگزیده می ‌نویسد و وقتی مناسک او تمام شد، خداوند نام او را جزء فائزین می‌نویسد.

برای آگاهی از شرایط ویژه تجهیز مواکب اربعین 1402 با ما تماس بگیرید. (برای تماس کافیست بر روی شماره تلفن‌ها کلیک کنید)

7973 146 0912 – 0848 137 0912

×

 

سلام وقت بخیر

با کلیک بر روی آیکن زیر می توانید به ما پیام دهید

× ارسال پیام در واتس آپ