شرایط ویژه برای تجهیز مواکب اربعین 1402 (ارسال به تمامی شهرهای ایران)

راهپیمایی اربعین، یکی از قدرتمندترین نماد‌های همبستگی میان جهان تشیع است که توسط میلیون ها نفر از مسلمانان در روزهای منتهی به ۲۰ صفر از نقاط مختلف عراق به ‌طرف کربلا و با هدف زیارت سالار شهیدان در چهلمین روز سالگرد شهادت امام حسین (ع) سومین امام شیعیان در واقعه عاشورا برگزار می‌شود.
در تمام مسیر 85 کیلومتری شهرهای نجف تا کربلا، خانه ها، اقامتگاه ها و حسینیه هایی وجود دارد که برای استراحت زائران ساخته شده و «موکِب» خوانده می شوند. موکب ها انواع مختلفی دارند از یک چادر عشایری ساده تا حسینیه ای بزرگ و تمام این موکب ها برای پذیرایی از زائران اربعین ساخته می شوند.
با توجه به آب هوای بیابانی و طولانی بودن مسیر راهپیمایی صنایع برودتی آندرانیک هر ساله شرایط ویژه ای را برای تجهیز مواکب اربعین و ارئه دستگاه های یخساز و آبسردکن های صنعتی برای مواکب زائرین اهل بیت فراهم می آورد و جهت ارائه خدمات هر چه بهتر در ایام محرم با حضور کارشناسان مجرب خود در مسیر راهپیمایی و کمک به مواکب جهت رفع ایرادات احتمالی دستگاه های ارائه شده، ضمانت کارکرد صحیح دستگاه ها را برای موکب داران فراهم می سازد.
امسال نیز مانند سال گذشته افتخار مشارکت در این رویداد بزرگ را داشتیم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی زائرین را از درگاه حق داریم.

برای آگاهی از شرایط ویژه تجهیز مواکب اربعین 1402 با ما تماس بگیرید. (برای تماس کافیست بر روی شماره تلفن‌ها کلیک کنید)

7973 146 0912 – 0848 137 0912

×

 

سلام وقت بخیر

با کلیک بر روی آیکن زیر می توانید به ما پیام دهید

× ارسال پیام در واتس آپ